Dokumentacja Sponge

Wprowadzenie

Welcome to SpongeDocs, the official documentation for the open-source Sponge project.

SpongeAPI to nowe API do tworzenia wtyczek do gry Minecraft. Można je uruchomić na zwykłym serwerze Vanillia (jako SpongeVanilla) lub w pełną modyfikacją MinecraftForge (jako SpongeForge). Możesz pobrać wersje odpowiednią dla Ciebie tutaj.

Nie jesteś pewny gdzie szukać? Spróbuj w naszej sekcji Czym jest projekt Sponge? , która zawiera krótkie Wprowadzenie, naszego (FAQ) Najczęściej Zadawane Pytania i artykuły o Struktura Projektu Sponge.

Właściciele serwerów powinni przeczytać nasze porady i instrukcje w Tworzenie serwera odnośnie instalacji, uruchamiania i utrzymania serwerów na bazie Sponge.

Projekt Sponge aktualnie posiada kilka głównych składników, odwiedź ich repozytoria na GitHub lub przeczytaj here:SpongeForge | SpongeVanilla | SpongeAPI | SpongeDocs |Mixin | Ore

Informacja

Sponge development is ongoing. Beta and Experimental builds of both SpongeForge and SpongeVanilla are currently available for Pobierz.

Zawartość

Tworzenie serwera

Ta sekcja jest przeznaczona dla użytkowników, którzy posiadają serwer Sponge lub chcieliby taki założyć.

Przygotowanie do tworzenia

Przygotuj siebie i swoją maszynę na rozwijanie samego Sponge lub twoich własnych pluginów! Proszę przeczytaj najpierw tę sekcję plugin/index i :doc:`contributing/index.

Podziękowania

_images/yklogo.png

SpongePowered jest wdzięczne YourKit za dostarczenie profesjonalnego profilera Java za darmo dla projektów open-source. YourKit, LLC jest twórcą YourKit Java Profiler i YourKit .NET Profiler, innowacyjnych, inteligentnych narzędzi do profilowania aplikacji Java i .NET.