Ore Dökümanları

Özelleştirilmiş yerleşik eklenti barındırma çözümü, içerik oluşturanların paylaştıkları ve eriştikleri eklentileri oluşturmaları için kolaylık sağlar. Ore, geliştiricilere kullanıcılarının eklentilerini indirebilmesi, gözden geçirmesi ve destek alabilmesi için merkezi bir konum sunmaktadır. Sunucu yöneticileri için Ore, PGP imzalı yüklemeler gerektiren, kullanıcı hesaplarında iki faktörlü kimlik doğrulama sunan ve çalışanlara her bir yüklemeyi dikkatle gözden geçirmelerini sağlayarak, birçok Minecraft topluluklarında bulunmayan düzeyde güvenlik sunuyor.

Ore hala beta aşamasında ve yakın zamanda oluşturulmaya başlanmıştır. Ore’de hata olduğunu düşündüğünüz bir sorun bulduğunuzda, lütfen bunu <https://github.com/SpongePowered/Ore/issues>` __ ‘e rapor edin.

Ore’de yardıma ihtiyacınız varsa, Ore Destek Forumunda <https://forums.spongepowered.org/c/plugins/ore-support> __ yeni bir başlık açın.

Ore’ye bir eklenti göndermek isterseniz, lütfen aşağıda bağlantısı verilen Ore’ye eklenti gönderme yönergelerini izleyin.

İçindekiler