Zabezpieczenia

Spongie traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie. Z tego powodu wszystkie przesłane pluginy są podpisane PGP aby upewnić się że dostajesz to co autor przeznaczył do wysłania i od razu są umieszczane w kolejce aby przejść przez skrupulatny proces lustracji.

Informacja

Ore ostrzeże Cię, jeśli będziesz próbować pobrać plugin który nie został wyczyszczony przez nasz proces przeglądu. Wyłączamy wszelką odpowiedzialność za szkody do serwera lub systemu. Należy wybrać, aby nie uwzględniać ostrzeżenia.

Ore requires all plugin submissions to be signed with Pretty Good Privacy (PGP) for security purposes. This helps us verify that the identity of the uploader is indeed the same identity of the account holder. This means that if your account were to become compromised, the attacker would need your private key to upload plugins to Ore. This alone dramatically reduces the chances of having malicious code uploaded to and associated with your account.

Możesz poczytać o tym jak przesłać publiczny klub do twojego konta i jak zapisać twoje pluginy przy użycia twojego prywatnego klucza :doc: ` /ore/publish`.

Dodatkowo, chociaż nie jest to wymagane, zalecamy włączenie dwuetapowego uwierzytelniania na swoim koncie, aby chronić je przed naruszeniem. Możesz włączyć dwuetapowe uwierzytelnianie w ogólnych ustawieniach konta Sponge tutaj <https://auth.spongepowered.org/settings> _.