Metin düzenleyicisini yüklemek

Articles on SpongeDocs are saved as text files in the reStructuredText markup language. Although your operating system’s default text editor is likely sufficient for editing these files, installing a different text editor may prove to be useful.

İndirilenler

Visual Studio Code

VS Code is a cross platform, open source, code and text editor by Microsoft licensed under the MIT license. It is a popular choice used by many of Sponge’s developers, for writing documentation and even for developing plugins. Unlike a regular text editor there is support for debugging, syntax highlighting, intelligent code completion, code refactoring, and more. There is also Git support, a great plugin for reST support, and even a plugin for HOCON.

VS Code can be downloaded for free from https://code.visualstudio.com/.

Atom

Atom, MIT lisansı altında yayınlanan açık kaynak metin editörüdür. Atom, bir Git deposunda saklanan, örneğin SpongeDocs gibi projeler için dahili desteğe sahiptir. Bu makale <https://blog.atom.io/2014/03/13/git-integration.html> _ _ Atom’un Git entegrasyonunun özellikleri hakkında daha derinlemesine bilgi içerir. Atom’a reST desteği eklemeyi düşünüyorsanız, `bu pakete <https://atom.io/packages/language-restructuredtext> göz atın.

** Atom **, https://atom.io/ adresinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Notepad++

Notepad ++, tartışmasız en popüler metin editörlerinden biridir.

** Notepad ++ ** https://notepad-plus-plus.org/ adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sublime Text

Sublime Text, pek çok yararlı özelliklere sahip, çoklu platform metin editörüdür. Düzenleyicinin görünümünü özelleştirme, kullanışlı makrolar oluşturma ve hatta düzenlemenizi daha da kolaylaştırmak için bir eklenti API’si içerir. Sublime text hem bedava hem de ücretli bir sürüm sunmaktadır.

** Sublime Text **, https://www.sublimetext.com/ adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz