Lisans

Uyarı

This documentation refers to an outdated SpongeAPI version and is no longer actively maintained. While the code examples still work for that API version, the policies, guidelines, and some links may have changed. Please refer to the latest version of the documentation for those.

SpongeForge, SpongeVanilla, SpongeCommon ve Sünger API’si MIT lisansıyla lisanslıdır. Katkıda bulunan bir lisans anlaşması yoktur ve Sünger projesine katkıları bekliyoruz. Ayrıca SpongeForge’ı herhangi bir üçüncü parti mod paketinde dağıtma izni vermekteyiz.

MIT lisansı son derece izinli bir lisans olup, Sponge ile neler yapılabileceğine neredeyse hiç kısıtlama koymamaktadır. Tek şartı telif hakkı başlığının değiştirilmemesidir.

Özellikle sponge’unkine benzer hedeflerle diğer projelerin kaderi düşünüldüğünde MIT lisansı altında Sponge’un lisansında gerçek değer var. Lisans sponge’un parlak bir geleceği olmasını sağlamak için huzur verir. Lisansla ilgili daha ayrıntılı bilgi https://choosealicense.com/licenses/mit/ adresinde bulunabilir.