Forum gönderme kuralları

Uyarı

This documentation refers to an outdated SpongeAPI version and is no longer actively maintained. While the code examples still work for that API version, the policies, guidelines, and some links may have changed. Please refer to the latest version of the documentation for those.

Göndermeden önce okuyun

Sponge hakkında kafanız karıştıysa yada merak ediyorsanız,: doc: SSS bölümünü okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Lütfen Sponge hakkında temel bilgiler içeren konular göndermekten kaçının * “Sponge Forge mod nedir?” *, * “Sponge ne zaman sunulacak” * vb. Bu soruların yanıtlarını SpongeDocs içinde bulabilirsiniz.

Sponge forumlarında yeni bir konu göndermeden soru ve başlığın olmadığını kontrol edin! Arama özelliğini kullanarak (sayfanın sağ üst köşesinde) veya (Konu ekledikçe güncelleştirilecek) yeni bir konu oluşturma bölmesinin üstünde görünür ‘’ Benzer konular…’’ kutusunu işaretleyin. Benzer bir konu varsa, muhtemelen orada tartışma devam ediyordur!

Diğer API’lere ilişkin tartışmalara kötü niyetli olmadığı sürece izin verilir.

Hala daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Sünger kaynaklarına bakınız / index,` Forum Duyuruları <https://forums.spongepowered.org/c/announcements> __ ‘ı kontrol edin veya Sponge’lerin ilerlemesini takip edin, onları takip edin Twitter <https://twitter.com/SpongePowered> `__ veya Sponge GitHub’ı izle <https://github.com/SpongePowered> __. Geliştirmeye gerçekten çok hevesli iseniz / contributing / index.

Forum kuralları

  • Kurallar ve ilkeler Sponge Forumlar için tam listesi :doc: ‘kurallar’ bulunabilir.

Postalarınızı kategorize edin

Yeni konular oluştururken, kategorisini ayarlamak için konu başlığının sağındaki açılır menüyü kullanın. Bu kategorinin konunuza uyduğundan emin olmaya çalışın. Bir kategorinin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, açılır menüdeki her bir tanımın yanında bir açıklama bulunur.

** Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve Sponge topluluğuna Hoşgeldiniz! **