Wytyczne pisania postów na forum

Ostrzeżenie

This documentation refers to an outdated SpongeAPI version and is no longer actively maintained. While the code examples still work for that API version, the policies, guidelines, and some links may have changed. Please refer to the latest version of the documentation for those.

Przeczytaj, przed rozpoczęciem

Jeżeli jesteś zdezorientowany, albo ciekawy informacji czym jest Sponge, zalecamy spojrzeć w (FAQ) Najczęściej Zadawane Pytania.

Prosimy o powstrzymanie się od wysyłania tematów z pytaniami o podstawowe informacje o projekcie, takich jak: „Co to jest SpongeForge mod”, „Kiedy Sponge będzie dostępny”, etc. Odpowiedzi na te i podobne pytania można znaleźć w SpongeDocs.

Przed stworzeniem nowego tematu na forum Sponge, upewnij się, że będzie to unikalne pytanie lub temat, że nie powstał wcześniej podobny wątek! Użyj funkcji wyszukiwania (górna, prawa część strony) lub spójrz na pole „Twój temat jest podobny do…”, który pojawia się nad okienkiem, podczas tworzenia nowego wątku (aktualizuje się w chwili pisania w polu Temat). Jeśli istnieje podobny temat to powinieneś kontynuować rozmowę tam!

Dyskusje na temat innych interfejsów API są dozwolone tak długo, dopóki nie staną się one nieprzyjemne.

Wciąż szukasz więcej informacji? Zwróć uwagę na źródła Sponge dostępne w Dokumentacja Sponge, sprawdź Forum Announcements <https://forums.spongepowered.org/c/announcements>, lub zacznij śledzić postęp prac Sponge, obserwuj to na Twitterze <https://twitter.com/SpongePowered> lub przeglądaj Sponge GitHub <https://github.com/SpongePowered>. Jeżeli jesteś naprawdę zapalony do pomocy przy rozwoju, przeczytaj to Twój wkład w Sponge.

Zbiór zasad i etyki na forum Sponge

Kategorie postów

Podczas tworzenia nowych wątków, użyj rozwijanego menu znajdującego się po prawej stronie, aby ustawić kategorie. Sprawdź dokładnie, czy wybrana kategoria określa opisuje temat o którym piszesz. Jeżeli nie wiesz, którą kategorie oznaczyć, wtedy skorzystaj z opisu, znajdującego się poniżej.

** Dziękujemy za przeczytanie i Witamy w Społeczności Sponge! **