Wytyczne pisania postów na forum

Przeczytaj, przed rozpoczęciem

Jeżeli jesteś zdezorientowany, albo ciekawy informacji czym jest Sponge, zalecamy spojrzeć w (FAQ) Najczęściej Zadawane Pytania.

Prosimy o powstrzymanie się od wysyłania tematów z pytaniami o podstawowe informacje o projekcie, takich jak: „Co to jest SpongeForge mod”, „Kiedy Sponge będzie dostępny”, etc. Odpowiedzi na te i podobne pytania można znaleźć w SpongeDocs.

Przed stworzeniem nowego tematu na forum Sponge, upewnij się, że będzie to unikalne pytanie lub temat, że nie powstał wcześniej podobny wątek! Użyj funkcji wyszukiwania (górna, prawa część strony) lub spójrz na pole „Twój temat jest podobny do…”, który pojawia się nad okienkiem, podczas tworzenia nowego wątku (aktualizuje się w chwili pisania w polu Temat). Jeśli istnieje podobny temat to powinieneś kontynuować rozmowę tam!

Dyskusje na temat innych interfejsów API są dozwolone tak długo, dopóki nie staną się one nieprzyjemne.

Wciąż szukasz więcej informacji? Zwróć uwagę na źródła Sponge dostępne w Dokumentacja Sponge, sprawdź Forum Announcements <https://forums.spongepowered.org/c/announcements>, lub zacznij śledzić postęp prac Sponge, obserwuj to na Twitterze <https://twitter.com/SpongePowered> lub przeglądaj Sponge GitHub <https://github.com/SpongePowered>. Jeżeli jesteś naprawdę zapalony do pomocy przy rozwoju, przeczytaj to Twój wkład w Sponge.

Zbiór zasad i etyki na forum Sponge

Kategorie postów

When creating new topics, use the drop-down menu to the right of the topic title to set its category. Try to make sure this category fits what you’re posting about. If you don’t know what a category implies, a description is next to each one in the drop down.

** Dziękujemy za przeczytanie i Witamy w Społeczności Sponge! **