Dokumentacja Sponge

Wprowadzenie

Witaj w SpongeDocs, oficjalnej dokumentacji otwarto-źródłowego projektu Sponge.

SpongeAPI is your all new plugin API for Minecraft: Java Edition. You can run it on a plain vanilla server (as SpongeVanilla) or on your fully modded MinecraftForge server (as SpongeForge). Grab your copy here.

Nie jesteś pewny gdzie szukać? Spróbuj w naszej sekcji Czym jest projekt Sponge? , która zawiera krótkie Wprowadzenie, naszego (FAQ) Najczęściej Zadawane Pytania i artykuły o Struktura Projektu Sponge.

Właściciele serwerów powinni przeczytać nasze porady i instrukcje w Tworzenie serwera odnośnie instalacji, uruchamiania i utrzymania serwerów na bazie Sponge.

Projekt Sponge ma liczne główne składniki. Dowiedz się więcej o stukturze projectu tutaj lub odwiedź ich repozytorium na GitHub:

SpongeForge | SpongeVanilla | SpongeAPI | SpongeDocs | SpongeHome | Mixin | Ore

Informacja

Rozwój Sponge jest w toku. Beta oraz budowa eksperymentalna obu SpongeForge i SpongeVanilla są obecnie dostępne do pobrania.

Zawartość

Tworzenie serwera

Ta sekcja jest przeznaczona dla użytkowników, którzy posiadają serwer Sponge lub chcieliby taki założyć.

Przygotowanie do tworzenia

Przygotuj siebie i swoją maszynę na rozwijanie samego Sponge lub twoich własnych pluginów! Proszę przeczytaj najpierw tę sekcję plugin/index i :doc:`contributing/index.

Ruda

Naucz się jak publikować, instalować, przeglądać oraz używać naszego Web API dla naszego niestandardowo zbudowanego pluginu rozwiązującego hostowanie, Ore.

Podziękowania

_images/yklogo.png

SpongePowered jest wdzięczne YourKit za dostarczenie profesjonalnego profilera Java za darmo dla projektów open-source. YourKit, LLC jest twórcą YourKit Java Profiler oraz `Yourkit.NET Profiler <https://www.yourkit.com/.net/profiler/index.jsp>_, innowacyjnych, inteligentnych narzędzi do profilowania aplikacji Java i .NET.